Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie


Zmiany w przedsiębiorstwie

 

Gra symulacyjna Zmiany w przedsiębiorstwie wprowadzi uczestników w realia pewnego przedsiębiorstwa w czasach spowolnienia gospodarczego. Obejmą oni różne stanowiska i będą zarządzać niewielką stocznią. Ich zadaniem jest przetrwanie ostatnich 30 dni tej trudnej dla firmy sytuacji. Dodatni wynik finansowy na koniec miesiąca oznacza realizację celu, za to wynik ujemny zwiastuje bankructwo. Po zakończeniu gry uczestnicy otrzymają indywidualny feedback od: trenera oraz od każdej z grup pracowniczych: Zarządu, Dyrektorów Produkcji, Kierowników Produkcji, Pracowników Produkcji;

 

Korzyści

Gra w wyjątkowy dla siebie sposób zderza i ukazuje punkty wiedzenia osób zajmujących różne stanowiska w firmie. Pozwala poznać obawy i intencje wszystkich stron uczestniczących w ważnych procesach zmian w przedsiębiorstwie. W tak niełatwym okresie nie ma prostych rozwiązań i szybkich kompromisów. Liczy się umiejętność zarządzania ludźmi, delegowania zadań i skutecznej komunikacji.

Dla kogo?

Gra symulacyjna Zmiany w przedsiębiorstwie przeznaczona jest zarówno dla nowo powstałych jak i doświadczonych zespołów. Bardzo dobrze wychodzi w średnich i większych grupach, które są gotowe na intelektualne wyzwania. 

 

Czas trwania

2 godziny dydaktyczne

 

Inne gry symulacyjne

 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google