Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie


Water Challenge

 

Uczestnicy podzieleni na 2 zespoły uczestniczą w budowaniu specjalnej konstrukcji z powierzonych materiałów. Podczas zadania niezbędne jest wzajemne motywowanie i duże zaangażowanie. Aby osiągnąć cel muszą także dobrze zaplanować działania, efektywnie współpracować między sobą i wykazać się kreatywnością. Dodatkowo mają również możliwość doświadczenia i przeżycia ekscytujących momentów podczas realizacji projektu.

Korzyści

Podczas gry uczestnicy rozwijają efektywną komunikację i współpracę zespołową, delegowanie zadań przez lidera. Uczą się radzenia sobie ze stresem wynikającym z presji czasu oraz doskonalą sztukę wzajemnego motywowania się i angażowania w zadania. 

Dla kogo?

Gra przeznaczona jest dla zespołów potrzebujących zmierzyć się z wyzwaniem, które jest dobrym testem na umiejętność współpracy zespołowej. Ilość osób mogących brać udział w grze jest ograniczona  (max. 7- 9 osób w jednym zespole) i przy większej ilości uczestników szkolenia można ja prowadzić równolegle w kilku grupach lub symultanicznie jako jedno z zadań większej całości.

Czas trwania

90 minut.  

    

Inne gry symulacyjne

 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google