Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie


Budowanie Mostów z Progress Project

 

 Budowanie Mostów jest szkoleniem teambuildingowym z planowania, pracy zespołowej oraz kreatywności. Zadaniem uczestników jest zbudować most, łączący dwie strony fosy. Konstrukcja może składać się z tylko i wyłącznie z dostępnych drewnianych belek, a zadaniem drużyny jest tak zaplanować i rozdzielić pracę, by most został zbudowany przed upływem wyznaczonego czasu. Trener wraz z asystentami obserwują uczestników podczas aktywności, po czym przeprowadzają sesję feedbackową. 

 

Korzyści

Budowanie Mostów wymaga od zespołu dobrego planowania oraz kreatywności, jak również bardzo dobrze sprawdza umiejętność komunikacji, współpracy i podziału zadań. Podczas aktywności uczestnicy mogą się dowiedzieć jakie role grupowe przyjmują, jakie są ich mocne strony oraz jakie kompetencje zespołowe powinni rozwijać. Dzięki temu ich praca stanie się bardziej efektywna i mniej konfliktowa.

Dla kogo?

Budowanie Mostów przeznaczone jest zarówno dla nowych jak i doświadczonych zespołów. Z racji mnogości ról zespołowych, w które można się wcielić podczas szkolenia, aktywność ta bardzo dobrze wychodzi w większych grupach, które są gotowe na intelektualne wyzwania. 

Czas trwania

2 godziny dydaktyczne  

 
 

Inne gry symulacyjne

 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google