Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie


Informacje o projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji oraz licznymi aktywnościami mającymi na celu realizację ambitnej Strategii MACH’18 przedsiębiorstwa Sitech, pojawia się konieczność doskonalenia umiejętności i kwalifikacji w zakresie innowacyjnych technologii oraz kompetencji miękkich pracowników firmy. W tym celu od marca 2012 r. w Sitech Sp. z o. o. rozpoczęła się realizacja projektu szkoleniowego „AKADEMIA LIDERA SITECH”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt zakłada wzmocnienie potencjału pracowników firmy, co stanowi kluczowy element realizacji strategicznych celów spółki. 

Liczne warsztaty skierowane są głównie do pracowników i kadry kierowniczej obszaru produkcji. Ponadto programami rozwojowymi zostaną objęci także trenerzy wewnętrzni, pracownicy utrzymania ruchu, kadra zarządzająca i pracownicy stanowisk pozaprodukcyjnych.

Szkolenia dla kierowników produkcji - brygadzistów

W ramach  AKADEMII LIDERA SITECH Progress Project Sp. z o.o. realizuje szkolenia dla kierowników produkcji - brygadzistów. Mają one na celu doskonalenie kompetencji miękkich w obszarze przywództwa oraz efektywnego kierowania ludźmi. Szczególny nacisk w procesie szkoleniowym zostanie położony na kształtowanie postaw i budowanie świadomości roli brygadzisty w firmie Sitech.

W ramach modułu przeznaczonego dla kierowników produkcji - brygadzistów  realizowane będą następujące szkolenia:

 
Zapraszamy do wypełnienia ankiety znajdującej się
w poniższym linku:

Ankieta nr 1 - Platforma testów Prosimy o wypełniłnienie ankiety do 9 lipca 2012 r.

Ankieta nr 2 - Platforma testów -  dostępna od 10 lipca 2012 r.

"BUDOWANIE MOSTÓW" - GALERIA ZDJĘĆ


 

 

 
 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google