Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie

Oferta Pracy - Specjalista/ka Project Manager ds. Marketingu i Reklamy

“Każdy dureń może ubić interes, ale potrzeba geniuszu, wiary i wytrwałości, aby stworzyć markę.”

David Ogilvy

Zakres obowiązków:

  • podjęcie działań marketingowych mających na celu pozyskanie nowych klientów
  • koordynowanie prac nad projektami marketingowymi,
  • wsparcie i czynny udział w procesie sprzedaży,
  • wsparcie marketingowe przy organizacji eventów i konferencji,
  • promocja usług Progress Project i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • współtworzenie planów marketingowych i reklamowych,
  • realizacja strategii reklamowej i marketingowej firmy,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie projektowania i wykonania elementów linii wizualnej firmy,
  • przygotowanie informacji o realizowanych projektach dla portali i prasy branżowej,
  • współtworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w portalach społecznościowych,
  • nadzór nad treścią strony internetowej - przygotowanie i redagowanie treści,
  • pomoc w przygotowywanie ofert specjalnych i prezentacja usług firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe),
  • dobrej znajomości jęz. angielskiego lub/i niemieckiego,
  • doświadczenia w zakresie marketingu, e-marketingu i/lub sprzedaży,
  • własnych pomysłów na promocję firmy z branży szkoleń,
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych,
  • otwartego umysłu oraz kreatywności,
  • samodzielności i zaangażowania,
  • „lekkiego pióra”,
  • znajomości programów graficznych,
  • znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem stron internetowych,
  • podstawową znajomości programów do tworzenia stron internetowych,
  • umiejętności administrowania treścią stron w CMS,
  • umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych,
  • umiejętności analitycznych,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na wspólną realizację celów.

CV ze zdjęciem i LM prosimy przesyłać w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres praca@progressproject.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube

Poleć tą stronę w Google