Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie

Oferta Pracy - Koordynator sprzedaży szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych i HR

"Powodem dla którego tak niewielu ludzi odnosi sukces jest to, że nikt nie wymyślił jeszcze sposobu, umożliwiającego siedzenie
i jednoczesne ślizganie się w górę."
W. Clement Stone

Ambicja, stały rozwój, kreatywność, pasja – tak najkrócej można opisać naszych pracowników. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz uczestniczyć w życiu nowoczesnej firmy szkoleniowej, pracować w przyjaznej atmosferze oraz nieustannie się kształcić, zapraszamy do współpracy.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalne tworzenie i prezentacja indywidualnych ofert dla klientów biznesowych,
  • telefoniczna sprzedaż usług firmy,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • prowadzenie i poszerzanie bazy danych.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • systematyczność i ukierunkowanie na cel,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
  • samodzielność, inicjatywa oraz konsekwencja w działaniu.

Mile widziane:

  • osoby z doświadczeniem w pracy w firmie szkoleniowej, doradczej lub eventowej,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (ZZL, psychologia),
  • znajomość zagadnień związanych z procesami HR i umiejętnościami interpersonalnymi,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - stała pensja zawsze i bez wyjątku wypłacana na czas (dodatkowo prowizja uzależniona od wyników + premie),
  • pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
  • możliwość udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę,
  • możliwość podróżowania po Polsce,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, a po okresie próbnym o pracę.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

CV ze zdjęciem i LM prosimy przesyłać na adres praca@progressproject.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube

Poleć tą stronę w Google